дзвінки зі стаціонарного телефону
в межах України безкоштовні
0 800 300 911
рус  |  укр  |  eng  | 


Новини

Якість результатів досліджень МЛ «ДЛА» відповідає міжнародним та національним стандартам.

01.10.2013

    Компанія «ДІЛА» протягом 15 років надає точні та достовірні результати лабораторних досліджень та якісний сервіс для пацієнтів на ринку України. Якість досліджень, які проводить лабораторія «ДІЛА», цього року підтверджено двічі.

В червні 2013 року представники незалежної міжнародної сертифікаційної компанії BureauVeritasCertification провели перевірку процесів управління якістю. За підсумками аудиту МЛ «ДІЛА» отримала позитивну оцінку експертів та висновок про відповідність системи контролю якості вимогам міжнародного стандарту ISO 15189 «Медичні лабораторії – вимоги до якості та компетенції» версії 2012 року. На сьогодні «ДІЛА» - єдина лабораторія України, яка має сертифікат відповідності останній версії даного міжнародного стандарту.
У результаті планової перевірки Міністерства охорони здоров’я України компанія «ДІЛА» у черговий раз підтвердила ліцензію на здійснення медичної практики. Представники МОЗ перевірили на відповідність ліцензійним умовам принципи роботи компанії, включаючи обслуговування пацієнтів у діагностичних центрах та проведення лабораторних досліджень.


© 2021. Прем'єр Асістанс. Всі права захищені.
Регіональне покриття
знайдіть найближчий центр


Вхід на сайт

 
Get Flash Player