дзвінки зі стаціонарного телефону
в межах України безкоштовні
0 800 300 911
рус  |  укр  |  eng  | 


Новини

Туристичний сезон в Болгарії!!!

26.05.2015

Наближається новий туристичний сезон!

                 З 2014 року компанія «Прем'єр-Асістанс» є ексклюзивним представником компанії ООД «ТурАссіст» в Україні.

        Компанія «ТурАссіст» знаходиться і працює в Болгарії з центральним офісом у місті Святий Влас. Представлена мережею лікувальних установ на Болгарському узбережжі (Бургас, Еленіті, Созополь, Помор'я, Несебр, Сонячний берег, Святий Влас, Бяла, Бальчик, Варна, Золоті Піски, Кранево, Аблена), має штат досвідчених лікарів і все необхідне медичне обладнання, включаючи чотири машини швидкої допомоги і два реанімобіля, які локалізуються уздовж узбережжя з «доїздом» протягом тридцяти хвилин до найближчого ЛПУ.

        Для Вашої Страхової компанії ми готові запропонувати ексклюзивні умови з організації цілодобової медичної допомоги туристам, які відпочивають у Болгарії, за договірними і заздалегідь фіксованими цінами.

        Ми гарантуємо організацію діагностичних обстежень, амбулаторне та стаціонарне лікування в комфортних для Застрахованих умовах, організацію медикаментозного забезпечення, невідкладну стоматологію, денний стаціонар.

         Виходячи з економічної ситуації на фінансових ринках України та Болгарії, а також існуючим прогнозом значного збільшення кількості відпочиваючих на узбережжі Чорного моря в Болгарії, питання в економічній обґрунтованості та зниженні витрат на один страховий випадок в сезоні 2015 буде найбільш актуальним.

       Будемо раді відповісти на Ваші запитання і з задоволенням обговоримо можливість взаємовигідного співробітництва.

З повагою, директор компанії ООД «ТурАссіст» Петкова Марта
директор ТОВ «Прем'єр-Асістанс» Бех Валентина.

Контактний телефон: +38 044 590 55 25

 


© 2021. Прем'єр Асістанс. Всі права захищені.
Регіональне покриття
знайдіть найближчий центр


Вхід на сайт

 
Get Flash Player